O nas

P.P.H.U. „JAREK” specjalizuje się w produkcji czapek z daszkiem, czapek wełnianych, czapek uszanek, pilotek i kapeluszy wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Oferta nasza skierowana jest do młodzieży jak i do osób dorosłych. Dzięki nowoczesnym trendom mody wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nasze własne niepowtarzalne projekty wzbudzają podziw i zainteresowanie od wielu lat. Nasi projektanci dbają o to, aby każda oferta odwzorowała obowiązujące trendy w modzie i wychodziła naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

W każdym sezonie poszerzamy ofertę o nowe ciekawe wzornictwo i bogatą kolorystykę. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam osiągnąć perfekcję w projektowaniu i docieraniu do gustów Klienta.

W ofercie firmy „JAREK” znajduje się bogaty asortyment czapek dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Czapki dla dorosłych produkowane są w rozmiarach 56-62, a czapki dziecinne 48-54.

Nasze produkty cieszą się ogromnym uznaniem na rynku polskim jak i zagranicznym. Czapki eksportowane są do wielu krajów Europy m. in. do Niemiec, Finlandii, Rosji, Czech, Ukrainy, Białorusi oraz Łotwy.

Nasze produkty są dostępne  wyłącznie w sprzedaży hurtowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.